Meble z duszą

Mieszkania, w których mieszkamy są niczym ludzkie ciała. Żyjemy i funkcjonujemy w nich niczym białe i czerwone krwinki nadając im życie. Ciało jednak nie może funkcjonować bez narządów.

W przypadku mieszkań takimi narządami są wszelkiego rodzaju meble, które zapewniają nam odpowiednie funkcjonowanie. O tym jak ważny jest wybór odpowiednich mebli powie każdy kto choć raz zmagał się z ich zakupem. Pierwszym problemem jest wybór stylu w jakim wymarzyliśmy sobie wystrój naszego wnętrza.

Później odpowiednie wymiary i cena. Dobre połączenie tych trzech czynników niemal mija się z cudem. Salony meblowe prześcigają się w ofertach, a drogie ,,sieciówki” narzucają nam swój styl. Wiele osób może pogubić się z wyborem odpowiedniego wystroju. Doskonale to rozumiemy nie jest to przecież inwestycja na chwilę tylko na kilka, a nawet kilkanaście lat.

Postanowiliśmy raz na jakiś czas wyróżniać firmy, które nie bacząc na chęć zarobienia jak największych pieniędzy, starają się dotrzeć do indywidualnego odbiorcy. Takich przedsiębiorstw w dobie globalizacji jest niestety coraz mniej. Te, które zostały, dzielnie dotrzymują kroku największym sieciom meblowym. Takim przykładem jest firma meblowa ASIANA.


Azjatycka wizja wnętrz

 
Styl kolonialny tak naprawdę wziął się z Europy. Angielscy osadnicy nie chcąc rozstać się zupełnie ze starym kontynentem, zapragnęli mieć w swoich azjatyckich domostwach choć cząstkę stylu europejskiego. Niestety ze względu na klimat oraz trudną dostępność tradycyjnych materiałów do wykonywania mebli, byli zmuszeni korzystać z miejscowego drewna. Styl kolonialny jest więc połączeniem europejskiego przepychu rodem z wiktoriańskich salonów oraz azjatyckiej egzotyki materiałów.

Firma ASIANA specjalizuje się wyposażaniem wnętrz w tym właśnie stylu. W sklepach firmowych znajdziemy gotowe już meble, które tylko czekają, aby zagościć w naszych sypialniach oraz salonach. Każdy mebel został indywidualnie zaprojektowany w Polsce lecz jego pochodzenie jest indyjskie, albowiem to tam odbywa się proces tworzenia.

Klient ma świadomość, że kupując dany produkt nie otrzymuje tylko zwykłego mebla, lecz cząstkę azjatyckiej kultury, która nie tylko niesamowicie wygląda, ale i emanuje zapachem tamtejszej części świata.

Dla ludzi, którzy nie boją się użyć swojej wyobraźni, ASIANA przygotowała możliwość skomponowania własnego meblowego arcydzieła. Każdy człowiek jest przecież chodzącą indywidualnością i tylko od nas zależy czy zechcemy puścić wodze naszej fantazji. Oprócz stworzenia własnego niepowtarzalnego projektu przechodzimy przez cały proces tworzenia, dostajemy informacje na jakim stadium jest dany produkt. Możemy podziwiać jak na naszych oczach tworzy się dzieło skomponowane właśnie przez nas.

Stworzenie takiego mebla jest banalnie proste i nie potrzeba do tego większych zdolności architektonicznych. Wystarczy wysłać e-mail z załączonym rysunkiem komputerowym, czy zeskanować swój odręczny szkic. Specjaliści zrobią resztę czyli przygotują gotowy profesjonalny projekt wraz z całą wyceną oraz indywidualnym pomiarem w naszym domu.

http://www.obud.pl/art,8919,meble-z-dusza,d_wnetrza